כל הסיבות לפתיחת עסק עצמאי

שכירים רבים מתלבטים רבות האם לפתוח עסק עצמאי או להמשיך ולהנות מחיי העבודה כשכיר.

לכל צורת עבודה יתרונות וחסרונות, כאשר יש מי שיתאים לו להיות שכיר יותר מעצמאי ולאחר תתאים יותר דווקא צורת העבודה כעצמאי.

אם אתה מתלבט האם לפתוח עסק עצמאי הגעת למקום הנכון.

לפנייך 5 סיבות לפתיחת עסק עצמאי .

כי עבדת כשכיר תקופה ארוכה ומתחשק לך שינוי – אחרי עשרות שנים כשכיר במקצוע שלך או כנותן שירות בחברה בה אתה עובד, מאסת בתפקיד הנוכחי, מתחשק לך שינוי, תפקיד אחר בחברה אחרת, חברה בה אתה מחליט וקובע מה הנהלים, חברה בה יש לך יותר סמכות ויותר אחריות.

כי תמיד אמרו לך שמתאים לך להיות בעל עסק –  אתה טיפוס יוזם ואסרטיבי שאוהב מצד אחד לחלק הוראות לכולם ומנגד לעבוד קשה ולהביא תוצאות, תמיד אמרו לך כל הסובבים שמתאים לך להיות בעל עסק משלך.

כי אם לא עכשיו אימתי –  רבים מפנטזים וחולמים על היום בו יקימו עסק עצמאי,  " זה יקרה בגיל 40" , "זה יקרה כשאצא לפנסיה" , "עוד 5 שנים אפתח עסק" המציאות היא שאם לא עכשיו אימתי. אם יש לכם הידע המקצועי והכישורים לפתוח עסק, אין זמן יותר נכון מאותו הרגע בו אתם נמצאים. קומו עכשיו ונקטו פעולות לפתיחת עסק.

כי אתה יודע מידי טוב – אתה עובד במקום בו עבודה בו אתה מסתובב כל העת בתחושה שאתה יותר מידי טוב בשביל המקום בו אתה נמצא, אתה מרגיש שיש בך הרבה יותר לתת מאשר המעסיק יודע לנצל, ניסית לעבוד כשכיר במקומות אחרים והתחושה תמיד זהה. המעסיק לא יודע למה אתה מסוגל, לא נותן לך לצמוח, להתפתח ולא מאפשר לך לנסות דברים חדשים, אתה תמיד מסתובב בתחושה שאם יתנו לך קצת יותר כלים, הדברים יעבדו טוב יותר.

כי אתה צריך הכנסה גבוהה יותר – אתה עובד כשכיר כבר תקופה ארוכה, יש לך הוצאות על הלוואות, משכנתא וחיי המשפחה .  רף המשכורת כשכיר הוא  די סטנדרטי בתחום שלך, ואתה רוצה להרוויח יותר, או להפתח לאופציות נוספות.

 

 

 

השארת תגובה