פתחתם עסק חדש? כדאי לכם לחשוב על שירותי גיבוי ענן

בתהליך של פתיחת עסק יש מגוון רחב של דברים אותם צריך לקחת בחשבון לדוגמא: פתיחת תיק במס הכנסה, העסקת רואה חשבון, עבודה מול רשויות, והדאגה הגדולה מכולם כנראה, איך להביא לקוחות חדשים לעסק ולנהל אותם בצורה טובה כך שנכיר אותם. רובנו ינהלו את המידע אודות הלקוחות שלהם על המחשב של העסק כך שיוכלו בקלות לבצע שינויים בכל לקוח ולקוח כגון כתובות הלקוחות, מה הלקוחות רוכשים, כל כמה זמן הם מגיעים לחנות או קונים און ליין ועוד כמות לא קטנה של מידע על מנת  לייצר דאטה בייס איכותי, גדול עם כמה שיותר מידע מפורט על הלקוחות שלכם

מי דואג למידע שלכם?

בשעה טובה פתחתם עסק חדש, עבדתם קשה על מנת להביא לקוחות חדשים לעסק שלכם.ניהלתם רשימות ומידע על הלקוחות שלכם. כמה הלקוחות שלכם קונים מכם בחודש, כתובות, טלפונים וכל מידע אחר חיוני שיכול לעזור לכם.  עכשיו אתם בשליטה יודעים בדיוק מה קורה בעסק שלכם ואיך למנף אותו. אבל מה קורה אם יום אחד אתם מגיעים לעסק ומגלים שהמחשב נפל וכל המידע שהיה על המחשב אבד!

יש פתרון – גיבוי בענן

אז כאמור לא כדאי להגיע לעסק חדש וגלות שכל המידע שעבדנו עליו קשה מאוד אבד וכנראה לא ניתן לשחבר אותו. אז כדי להקדים תרופה למכה יש להשתמש בשירות הנפוץ וכנראה בחשוב ביותר לעסק שלכם גיבוי בענן.

גיבוי בענן, מה זה?

הרעיון של גיבוי בענן הוא אחסון של החומר שלכם במקום שהוא לא המחשב האישי שלכם כך כאשר המחשב שלכם חלילה נופל, המידע שהיה עליו נשמר ולא אובד. כך אתם תמיד בטוחים שהמידע שלכם מאובטח כל הזמן ללא חשש. 

איפה רוכשים גיבוי בענן

יש לבחור חברת גיבוי ענן לפי הניסיון והשירות אותו החברה יכולה לספק. בחברת ON365  – מחשוב ענן לעסקים, 10 שנות ניסיון במתן שירותי מחשוב לעסקים מה שהופך את החברה שלנו לחברה אמינה עם מגוון לקוחות גדול מאוד . 

פתחתם עסק חדש? כדאי לכם לחשוב על שירותי גיבוי ענן