הפוטנציאל העסקי שבתעשיית הנורות לד – לזהות את הפוטנציאל העסקי!

אנשי עסקים יודעים לזהות שינויים ומגמות בעולם ולרתום אותם לפעילות העסקית של עצמם. גם המהפכה בתחום התאורה יצרה שינוי משמעותי בתחום. ויש מי שמצליח לזהות את המהפך ולצרף את עצמו למרוויחים מהשינוי. אכן, תאורת לד מביאה עמה בשורה של ממש לעולם.

הפוטנציאל העיסקי הטמון בתאורת לד

ראשית חשוב לציין שהעובדה שטכנולוגיית הלד הביאה עמה חידוש משמעותי לתחום התאורה אכן שינתה בצורה דרמטית את כל הכללים בתחום. מה זה אומר? שלקוחות רבים בוחרים להחליף בצורה גורפת את כל גופי התאורה שלהם לטובת גופי תאורת לד. מה הם מרוויחים?

רווח ראשון – חסכון

ראשית יש לציין את עניין החיסכון. כאשר בוחרים להאיר את הבית בנורות לד מצליחים להפחית את צריכת החשמל בצורה משמעותית, וזאת תוך קבלת עצמת האור הרצויה. כך שניתן לחסוך בעלויות ולקבל אור בעוצמה הרצויה.

רווח שני – יופי

נורות הלד הינן נורת שמפזרות אור מקסים. האור הינו עוצמתי ומתפזר בצורה יפה במיוחד בשטח. כמו כן יש לציין שיש אפשרות לבחור את צבע האור. כך יכול כל אחד לבחור גוף תאורה ואור בצבע הרצוי לו. צהוב, לבן ואף צבעי ביניים. כמו כן יש לציין כי גופי התאורה עצמם הינם יפים ומעוצבים ונראים נהדר. בנוסף יש לדעת כי קיימת אפשרות לרכוש גופי תאורה או מנורות שמציעות אפשרויות בחירת הצבע. צבע לבן או צהוב, אור חלש או עוצמתי יותר. זה חידוש מיוחד שאכן מציע מענה נהדר ומותאם לצרכים שונים.

רווח שלישי – תוחלת חיים ואחריות

נורות הלד אמורות לשמש למשך תקופה משמעותית. מדד זה נקבע לפי מספר שעות שימוש. מרבית גופי התאורה יהיו מלווים באחריות. מה שמבטיח תקופת שימוש ארוכה ומשביעת רצון.

מצטרפים למהפכה

אנשי עסקים בתחומים שונים הבינו את הבשורה ששינוי זה טומן בחובו. וחברו לה להצלחה האישית שלהם. אלו יכולים להיות אנשי מכירות שמשווקים את גופי התאורה והנורות. הללו מציעים עסקאות שונות לדיירים או ללקוחות בתחום העסקי כמו בנייני משרדים וכדומה. עסקת החלפה של כלל גופי התאורה הינה עסקה גדולה ובעלת משמעות. כמו כן אנשי שיפוצים וגבס מציעים ללקוחות עבודה המשלבת גופי תאורה בגבס. זו אפשרות נהדרת שמשלבת הרבה מאוד יופי ועניין בעיצוב של הבית. למעשה אנשי המקצוע בתחום אכן יכולים להציע ללקוחות מענה מושלם שיענה על הצרכים שלהם. מה שמשלב תאורה ועיצוב לצד חיסכון בצריכת חשמל. השינוי הינו דרמטי ואכן משנה לטובה את המראה של המבנה. זו הסיבה בגינה לקוחות רבים בוחרים להחליף את גופי התאורה שלהם לתאורת לד עכשווית.

אנשי עסקים? גם אתם יכולים לזהות את ההזדמנות שלכם ולרכב על המהפכה שמביאה עמה טכנולוגיית תאורת הלד. בואו להרוויח עם החושים המסחריים שלכם!